DAIRIS

Dairis Petrauskis ir 24 gadus vecs, Gildfordā dzīvojošs sesiju bundzinieks un pasniedzējs no Rīgas, Latvijas. Šobrīd Dairis studē Mūsdienu Mūzikas Akadēmijā, lai iegūtu grādu profesionālajā mūzikas izpildītājmākslā. Bungošana Dairim iepatikās jau pēc pirmās nodarbības, kas notika, kad viņam bija tikai 12 gadu.

Pēdējo 12 gadu laikā Dairis ir ieguvis lielu pieredzi spēlējot ar dažādiem izpildītājiem gan koncertos, gan studijā. Kā Stu Robertsa un Maika Sturgisa audzēknis, Dairis ir regulāri pieprasīts ārštata bundzinieks koncertiem un ierakstu sesijām. Viņš ir daudzpusīgs, precīzs, ar metronomu spēlējošs bundzinieks, kas specializējas Funk, R&B, Soul un Rock žanros.

Daži no lielākajiem koncertiem: Baltic Beach Party (Liepāja, Latvija), Studentu Paradīze (Rīga, Latvija) un The Secret Garden Party in Abbots Ripton, England.

Dairis ir apmeklējis meistarklases pie: Jojo Mayer, Dave Weckl, Derrick McKenzie un Pete Lockett. Galvenokārt iedvesmojas no: Steve Jordan, Ahmir “Questlove” Thompson, Chris “Daddy” Dave, Tony Royster Jr, Jojo Mayer, Andy Fisenden, u.c.

Dairis izmanto:
Yamaha bungas
Roland elektriskās bungas
Remo bungu plēves
Vic Firth vālītesKONTAKTI

management@niceshoesband.com

(+44) 0 7912 010171

(+44) 0 7790 905729

www.niceshoesband.com

www.myspace.com/niceshoesband


Uz augšu
mailto:management@niceshoesband.comLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Home.htmlhttp://www.myspace.com/niceshoesbandNice_Shoes_Wedding_Band_-_Dairis_Petrauskis.htmlshapeimage_1_link_0shapeimage_1_link_1shapeimage_1_link_2shapeimage_1_link_3shapeimage_1_link_4
Nice Shoes Wedding BandLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Home.html
ANTHONY GOFFLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Musicians.html
ANABEL BRUNNERLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Contact.html
YULIA HAUERLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Video.html
MŪZIĶILatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Audio.html
KONTAKTILatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Home.html
VIDEOLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Gallery.html
AUDIOLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Repertoire.html
MĀJAS
GALERIJA

DAIRIS PETRAUSKIS

REPERTUĀRSLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Josh_Roots.html
VALODA

Latvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Gareth_Lieske.html
ALI HOLLIMANLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Anabel_Brunner.html
All content  copyright  © niceshoesband.com 2014. All rights reservedLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Anthony_Goff.html