MĀJAS
MŪZIĶILatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Musicians.html
Nice Shoes Wedding Band
PAR GRUPU

Nice Shoes ir ansamblis, kas sastāv no pieciem Lielbritānijā dzīvojošiem mūziķiem, kurus ir iespējams nolīgt darbam dažādās vietās un apstākļos.
Ieskaitot:

Bāru un klubu pasākumiem
Ballītēm
Kāzām un svinībām
Korporatīviem pasākumiem
Kruīza kuģiem un atpūtas kūrortiem

Grupā darbojas 5 izcili, labi apmācīti mūziķi, kas kopā parāda profesionālu, enerģisku un harizmātisku sniegumu jebkurā no sekojošajiem stiliem:

Blues
Soul
Disco
Rock
Pop
Funk
Motown

Pieejami arī pilnībā pielāgojami dziesmu saraksti iepriekšminētajos žanros, kā arī iespēja mainīt grupas izmēru, lai pielāgotu to jebkuram budžetam.

Ar Anabel Brunner priekšgalā, grupa ir arī vizuāli iederīga jebkurā situācijā; gan piezvaigžņu viesnīcās, gan kāzās, privātās ballītēs un pat naktsklubos. Nice Shoes pārsteidz klausītājus un ar savu uzstāšanos nošķir sevi no citiem ansambļiem.

Nice Shoes dalībnieki ir uzstājušies daudzās Eiropas valstīs; tas ansamblim sniedz papildus kulturālas īpašības, kas šāda tipa ansambļos tiek augstu vērtētas. Grupas dalībnieki ir absolvējuši Mūsdienu Mūzikas Akadēmiju (The Academy Of Contemporary Music (ACM)), kas atrodas Surijā, Lielbritānijā.KONTAKTI

management@niceshoesband.com

(+44) 0 7912 010171

(+44) 0 7790 905729

www.niceshoesband.com

www.myspace.com/niceshoesband


Uz augšuLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Anabel_Brunner.htmlmailto:management@niceshoesband.comhttp://www.myspace.com/niceshoesbandshapeimage_4_link_0shapeimage_4_link_1shapeimage_4_link_2shapeimage_4_link_3shapeimage_4_link_4
KONTAKTILatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Contact.html
VIDEOLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Video.html
AUDIOLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Audio.html
GALERIJALatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Gallery.html
REPERTUĀRSLatvian_Nice_Shoes_Wedding_Band_-_Repertoire.html
VALODAAll content  copyright  © niceshoesband.com 2014. All rights reserved